Seramik Kaplama Nasıl Yapılır ?

Seramik kaplama nedir, nasıl yapılır, seramik kaplamanın faydaları nelerdir, seramik kaplamanın ömrü ne kadardır, seramik kaplama yapılan araçta ne gibi değişiklikler olur, seramik kaplamanın önemi nedir ve araç üzerinde etkileri nelerdir aslında sürekli tartışma konusu olan seramik kaplamanın ömrünün ne kadar olduğu ve seramik kaplamanın faydasının neler olduğu aracın seramik kaplama esnasında ne kadar süre aracın uygulama merkezinde kalması gerektiği, seramik kaplama ve boya koruma arasındaki fark nedir, boya koruma ve seramik kaplamanın arasında ki en büyük kalite farkı nedir, seramik kaplama ve boya koruma arasında neden bu kadar kullanım süre farkı var bunlar sürekli kafa kurcalayan ve bilgi kirliliği içerisinde çıkılmaz bir durum Seramik kaplama, günümüzde kullanılan en iyi ve en güvenilir boya koruma çeşididir. Kimyasal olarak sıvı cam özellik gösteren, otomotiv dış yüzeylerinde dış etkenlere karşı koruma sağlayan koruyucu bir kaplamadır. Ortamdaki oksijenle reaksiyona girerek kürlenir ve seramik bir yüzey oluşturulur. Seramik kaplama temelde bir nano teknoloji ürünüdür. Sertlik derecelerine göre koruyuculuğu değişmektedir. Uygulandığı bölgede bir bağ doku kurarak temel gözenekleri doldurur. Saydam bir katman oluşturan ve bu sayede pürüzsüz ve parlak bir koruyucuya dönüşen seramik kaplama günümüzde boya korumanın en üst seviyesidir. Soft Kaplama Uyarıyor ; Ucuz diye gidip seramik yaptırmayın. Piyasada ucuz kalitesiz merdiven altı bir çok uygulama merkezi ve ürün bulunmakta ve bunlar aracınızın dış yüzeyini korumaktan ziyade yağmur kaydırıcı diye tabir edilen kalıcılığı olmayan ürünlerden oluşmaktadır. Kurumsal bir yapıya sahip olmayan tanımadığınız kişi ve merdiven altı çalışan garantisi olmayan ürünleri Dikkat edin, 

Seramik Koruma 

Nano Seramik Kaplama, aşırı çizilme UV ışınları ve korozyon koruması için 9H'dan fazla sertlik ile özel olarak formüle edilmiştir. Gelişmiş otomobil seramik kaplama sistemimiz, araç boyasına ve diğer yüzeylere kalıcı olarak "yapışır" ve 1400 derece F'ye kadar aşırı ısıya dayanır. Kaplama, kristal berraklığında sıvı çok katmanlı bir uygulamadır ve kaplama kalınlığı, ilave katmanlar ile arttırılabilir. Daha kalın ve daha sert çok katmanlı ömür boyu koruma sağlar.

 Gelişmiş Koruyucu Bakım

Nano Seramik Kaplama, aracınız için uzun süreli koruyucu bakım için su toplayıp sıkan en yeni ve en gelişmiş süper hidrofobik uygulamadır. Seramik kaplamamız, kir, fren tozu ve katranın aracınızın boyasını, tekerleklerini, döşemesini ve camını yapışmasını engelleyen, aracınızın yıkanmasını kolaylaştıran, daha uzun süre daha temiz kalmasını sağlayan ve daha az sıklıkta temizlik gerektiren kalıcı bir parlaklık ve koruma sağlar. ; Bir kez uygulandığında, bir daha asla balmumu yapamayacaksınız!

Ultra Parlak Görünüm

Nano Seramik Kaplama, aracınızın parlaklığını ve parlaklığını, piyasadaki diğer her şeyle kıyaslanamayacak kadar parlak, koyu renkli bir bitiş ayna efektine dönüştürür. Hidrofobik kir ve su itici özellikleri, mümkün olan maksimum parlaklık seviyesini sağlar. Aracınızın seramik kaplaması, aracınızı, yoldayken etkilendiğinden emin olacağınız el değmemiş showroom koşullarında korumak ve korumak için mükemmeldir. Bizim araba seramik kaplama da * mat bir kaplama ile mevcuttur.

 Kendi Kendini Temizleme Özellikleri

Nano Seramik Kaplama kendi kendini temizler. Formülasyon su (hidrofilik) çekecek ve toz veya diğer kalıntıları kaplayacak ve daha sonra hidrofobik kısım arabadan gelen kir ve suyu itecektir. Suyun dayanıklılığı ve kimyasal dayanıklılık özellikleri, aracınızı aşırı hava koşullarından, kirleticilerden, oksidasyondan, asidik yağmurdan, kardan, buzlanmadan, yol tuzundan, kirden, grafitten, böceklerden, kuş pisliklerinden ve daha fazlasından koruyacaktır.

Daha az bakım

Nano Seramik Kaplama kir tutmazlık özellikleri daha az bakım gerektirir. Seramik Kaplama ile aracınızda yeni bir görünüm ve parlaklık elde etmenin daha kolay olduğunu göreceksiniz. Seramik kaplama da kendi kendini temizlediğinden, düzenli bakım ihtiyacı geçmişte kalıyor. Seramik kaplama tek seferlik bir uygulamadır ve doğru bir şekilde bakım yapıldığında aracınızın cilası uzun yıllar boyunca parlayacaktır.

Bayilik Başvurusu

İş Başvurusu